www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in raèunalni¹tvu

PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 
Sponsored by SiOL

Delovno podroèje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in raèunalni¹tvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator

Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Aktiv.: 31.46
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:47 am    Naslov sporočila:  Delovno podroèje - izobrazba obiskovalcev Odgovori s citatom

Vem, da forum obiskujemo razlièni strokovni profili, zanimivo bi bilo pa videti koga vse imamo tukaj. Èe se vam vpra¹anje ne zdi preveè osebno, napi¹ite tukaj vsaj okvirno na katerem podroèju (ste) se izobra¾ujete in na katerem strokovnem podroèju delate.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Neznanec
Neznanec

Pridružen-a: Pet 01 Okt 2004 1:17
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 12:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator

Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Aktiv.: 77.25
Kraj: Koro¹ka-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 2:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moja delovna odloèba je "Informatik - elektronik" Delam na podroèju inustrijskega vzdr¾evanja ca 21 let. V tem èasu sem bil dele¾en ¹e nekaj dodatnega izobra¾evanja s podroèja energetike - upravljalec visokotlaènega kotla ter seveda vse kar spada k elektro vzd¾evanju , "S" naprave,VN ....v prihodnje naju s Kraljem (sodelavec ) èaka teèaj za Siemes simatic. Skratka sem bolj slab teoretik, veèina napisanega tukaj izvira iz prakse Wink
SimonS
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Aktiv.: 22.66
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 4:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Programer, operater CNC HVS strojev in obcasno tudi njihov vzdrzevalec.....
CarpeDiem
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Pon 16 Feb 2004 17:24
Aktiv.: 1.90
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 5:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V pogodbi pi¹e avtomatik - elektronik. Drugaèe mladi ele. in¾. Delam v industrijskem vzdr¾evanju.

P.S. Silvo: Mogoèe se pa ¹e vidimo na predavanjih Simatic-a.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ule
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Aktiv.: 7.78
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 7:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi sem ing. telekomunikacij. Delam pa v idustrijskem elektro vzdr¾evnju kak¹ne 3 leta.

Nazadnje urejal/a ule Tor Nov 02, 2004 8:41 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 8:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
P.S. Silvo: Mogoèe se pa ¹e vidimo na predavanjih Simatic-a.

CarpeDiem,
S Kraljem zanesljivo greva. Prepreèi nama lahko le "vi¹ja" sila, kajti z strani direktorja je ¾e odobreno. Ko bom izvedel datum bom napisal na forum - èe bo tam sluèajno ¹e kak "forum-a¹"

cero
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Aktiv.: 6.79
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no jaz sem pa elektrotehnik elektronik po izobrazbi in zaposlen kot elektrotehnik
v elektrovzdr¾evanju vèasih pa ¹e kaj malega pomagam pri raèunalnikih in telefoniji

no na simatic teèaju sem ¾e bil seveda prvi del hja no pol leta po tem teèaju ko smo
v firmi nabavili en simatic 300 za se malo "igrat" sem komaj ugotovil da ne znam skoraj niè s tem mislim da te tam nauèijo programiranja zelo malo pa povejo o sestavljanju konfiguracije dobro da te zalo¾ijo s kupom literature Applause Wink
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Aktiv.: 28.35
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zaèel sem kot elektromehanik na previjanju motorjev, transformatorjev ipd. Po 22. letih dela v proizvodnji sem pri¹el od obratnega elektrièarja do tehnologa elektrovzdr¾evanja. Cool

Pred pol leta pa pristal (zaradi evrope) na borzi. d'oh!

P.S. Za tiste, ki greste na teèaj simatika. Bil sem na teèajih S5 ter S7 osnovnem in nadaljevalnem - in èe po teèajih ne trenira¹ v praksi in na lastnih projektih to znanje zelo hitro uide ¾e v enem letu. Wink Sem videl nekaj primerov. d'oh!
Nazaj na vrh
Slowfly
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Aktiv.: 23.25
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi elektrotehnik - energetik. V pet èlanskem kolektivu , pa sem " Deklica za vse" - elektromonter-mehanik , elektronik , raèunalnièar , kljuèavnièar , mizar........na kratko Multipraktik.

lp
Nazaj na vrh
slawc
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Ned 07 Mar 2004 11:43
Aktiv.: 1.20

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

univ. dipl. in¾. elektrotehnike

ukvarjam se pisanjem programske opreme za PC, firmware za male mikrote ter razvijam hardware: mikrokrmilniki (AVR, ARM), FPGA/CPLD, sodelujem v razvoju ASICa, powerline komunikacija...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Highlag
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Aktiv.: 23.07
Kraj: Èrnuèe

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 12:09 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam sem pa elektrotehnik-elektronik. Delam pa v razvoju. Ukvarjam se predvsem z bolj ali manj enostavnimi ¾iènimi formami, varnostnem atestiranju na¹ih izdelkov, modeliranjem, izdelavi navodil, grafike za tisk, kdaj pa kdaj pa celo razvojem kak¹nega elektronskega vezja (takrat verjetno postavljam na tem forumu neumna vpra¹anja) Mr. Green. V glavnem deklica za vse.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 9:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zamimivo, res moèna borza znanja tukaj na forumu. Zanimivo je tudi to, da nas je tukaj veliko takih, ki delamo na podroèju vzdr¾evanja.
domen
Èlan
Èlan

Pridružen-a: Sob 09 Okt 2004 20:12
Aktiv.: 0.08
Kraj: mislinjska obèina

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 10:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

in¾.str. 5 let del. izku¹enj

cnc programer, modeliranje, pomoènik vodje,..... deklica za vse v na¹i orodjarni!
Nazaj na vrh
Bostjan
Moderator
Moderator

Pridružen-a: Pon 28 Jul 2003 15:06
Aktiv.: 1.08
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 11:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem in¾. raèunalni¹tva, delam pa kot sistemski administrator predvsem na mre¾nih povezavah in varnosti - 8 let del. izku¹enj.

Bo¹tjan M.

Srce heroja bije v vsakomur, a le izbrani ga lahko tudi sli¹ijo. (Charles Barkley)
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in raèunalni¹tvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Naslednja
Stran 1 od 18

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 46 dni